Hakkımızda

Kısa Özgeçmiş

16.10.1983 tarihinde Isparta’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Isparta’da tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 2008 yılında me

zun oldum.

Aynı yıl asteğmen olarak vatani görevimi yapmak üzere Diyarbakır’a gittim. 2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Estetik Diş Hekimliği dalında master programına başladım. 2011 yılında ‘’Farklı Cila Yöntemlerinin Nanofil ve Mikrohibrit Kompozitlerin Renkleşmesi Üzerine Olan Etkisinin İn Vitro Olarak İncelenmesi’’ adlı tezimi sunarak Msc. ünvanını almaya hak kazandım.

2011-2015 yılları arasında Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde estetik diş hekimi olarak görev yaptım. Hayatımı birleştirdiğim sevgili eşim Simge Diren Esener ile birlikte 2015 yılında, diş hekimliğinde ayrı uzmanlık dallarımızın bize kattığı değerleri ortaya koyarak hastaları

mıza en iyi tedavi hizmetini sunmayı amaçlayarak kendi kliniğimizde hizmet vermeye başladık.

Eser Esener – eniyihekim.com

Kısa Özgeçmiş

13.10.1985 tarihinde Kıbrıs’ta doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra 2002-2008 yılları arasında Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimimi tamamladım.

Daha sonra 2009-2014 yılları arasında aynı üniversitenin Ortodonti Ana Bilim dalında doktora eğitimimi tamamladım ve Ortodonti Uzmanı ünvanını almaya hak kazandım.

2014-2015 yılları arasında Özel Acarkent Dentgroup Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği, Özel Dent 10 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Özel Maksident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ortodonti uzmanı olarak çalıştım.

2015 yılında ise sevgili eşim Ziya Eser Esener ile birlikte uzmanlık dallarımız birbirini tamamlaması neticesinde hastalarımıza en iyi tedavi hizmetini verebilmek için kendi kliniğimizde çalışmaya başladık. Türk Ortodonti Derneği (TOD) ve Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesiyim.

Simge Diren Esener – eniyihekim.com